Ana sayfa > Bilgi Merkezi > Hosting > DirectAdmin Panel > E-Posta - Tatil mesajı


E-Posta - Tatil mesajı
Tatil Mesajı

Tatil mesajı, insanlara sizin bilgisayar başında olmadığınızı söyler. Genel bir tatil mesajı şöyle olabilir: “E-mailinizi aldım fakat, 21 Haziran’a kadar burada değilim. Mailinizi bu tarihten sonra cevaplayabilirim.” Tatil mesajları, daha önceden var olan POP3 hesapları ile birlikte çalışır.

Bir tatil mesajı oluşturabilmek için, öncelikle kontrol panelinden "E-Mail Menu" görüntülenmeli. Daha sonra, “Vacation Messages icon” a ve sonra da "Set New Vacation Message" linkine tıklanmalı.

pop3 email

 

İlk olarak, tatil mesajı eklemek istediğiniz POP3 hesabınızı seçin. İkinci olarak, tatil mesajınızı “vacation message” bölümüne yazın. Üçüncü olarak da başlangıç ve bitiş tarihlerini girin( vacation start/stop). Son olarak da “Create” tuşuna basın.

Tatil mesajlarını silmek/değiştirmek

Tüm tatil mesajları, vacation messages menüsünde listelenmiştir. Bir tatil mesajını tamamen silmek için, “vacation account” ın yanındaki kutuyu işaretletin ve “Delete Selected” butonuna basın.

pop3 email

 

Bir tatil mesajı, vacation account’un yanındaki “modify” linkine basılarak değiştirilebilir. Modify özelliği, mesaj metnini, tatilin başlangıç ve bitiş tarihlerini değiştirmenizi sağlar.Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Sık kullanılanlara ekle Sık kullanılanlara ekle    Bu dökümanı yazdır Bu dökümanı yazdır

Also Read
Başlangıç - Ticket Destek Sistemi (Görüntülenme: 952)